Emlakkuyusu
Özel Kategoriler
EMLAKKUYUSU.COMda NELER YAPABİLİRİM:
Emlakkuyusu.com da- Tek üye girişi yaparak hem bireysel, hende kurumsal ilan girebilirsiniz.- Tek üye girişi yaparak kategorilerin hepsine aynı üye girişi ile ilan verebilirsiniz.-...
Devamı...

NEDEN EMLAKKUYUSU.COM’U TERCİH ETMELİYİM.
Emlakkuyusu.com  emlak sektörünü tek bir çatı altında toplayarak, kucaklar dolusu paralar ödemeden tüm ilanlarınızı ücretsiz milyonlarla buluşturuyor.Yakın tarihlerde küçük es...
Devamı...
Haber Oku
Başlık
NEDEN EMLAKKUYUSU.COM’U TERCİH ETMELİYİM.
Eklenme Tarihi
08 Şubat 2016
Ekleyen
emlakkuyusu.com Yönetimi
İçerik

Emlakkuyusu.com  emlak sektörünü tek bir çatı altında toplayarak, kucaklar dolusu paralar ödemeden tüm ilanlarınızı ücretsiz milyonlarla buluşturuyor.

Yakın tarihlerde küçük esnaflar tekelleşmiş siteler karşısında yok olma tehlikesi ile karşı karşıya gelecekler. Tekelleşmiş paralı sitelerin küçük esnafları yutup yok etme, haraca bağlama plan ve girişimlerine karşın  tüm kurumsal hizmet veren esnaf meslektaşların tek çatı altında toplayıp tüm ilanlarını ücretsiz yayınlama imkanı sunuyor.

2009 Yılından bu yana kesintisiz ve ücretsiz hizmet vermekte ve bu hizmeti ömür boyu devam ettirmek amacındadır.

Üyeler arası ücretsiz mesajlaşma hizmeti sunuyor.

Tüm üyelerine ücretsiz mağaza açma imkanı sunuyor.

Mağazalarınıza satış temsilcileri ekleme imkanı sunuyor.

Tüm üyelere eşit olarak sınırsız ilan verme hak ve imkan sunuyor.

Tüm üyelerine, firma rehberine ücretsiz kayıt olma olanağı sunuyor.

Her ilana Ücretsiz ilan güncelleme olanağı sunuyor.

Daha bir çok hizmetlerden yararlanma imkanı sunuyor.

emlakkuyusu.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından emlakkuyusu.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.