Emlakkuyusu
İlan Detayları
Konumu

Kulucka Makinesi Nem Nozulu

  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
  • Kulucka Makinesi Nem Nozulu
80,00 TL
Antalya / Alanya / Alanya / ŞEKERHANE MAH.
İlan No:
 428175
İlan Tarihi:
 11 Eylül 2017
Cinsi
 nem nozülü
Türü
 kuluçka makinesi malzemeleri
Yaşı
 Belirtilmemiş
Cinsiyeti
 Belirtilmemiş
Tipi
 Belirtilmemiş
Hacmi
 Belirtilmemiş
Tipi
 Belirtilmemiş
Markası
 Belirtilmemiş
Durumu
 Sıfır
Kargo
 Kargo Ücretli
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Ali çetin

şekerhane mah kaymaklı sok malan iş hanı alanya
Üyelik Tarihi 11 Eylül 2017
İş
0 (545) 687 80 40

Cep
0 (544) 455 78 87
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

Kuluçmak Kuluçka Makinası Nem Nozülü

Kuluçka Makinası Nem Nozülü, Kuluçka makinası parçaları kulucmak.com’da

Kuluçka makinası ultrasonic nem nozülü kuluçka makinası içeridindeki nemi otomatik olarak tutturmaya yarar nem eksik ise nozül çalışır, nem istenilen nemi buldugu an nozül durur, kuluçka makinası nem nozülünü kiraçsiz kiraçden arondırılmış su ile kullanmalısınız kiraçli su kuluçka makinası nem nozülünün ömrünü azltmaktadır, nem nozülü konulacak kabın su yüksekligi önemlidir 6 7 cm kadar su dolu olan kabın içeridinde çalıştırılmalıdır, su çok yüksel olursa nozül nemi üretmekte zorlanır.

Kuluçka makinası nem nozülü 24 Wolt adapdörü ile birlikte adresinize gönderilecektir

İster Ankara’ da olun ister Adana’ da Türkiyenin her iline her ilçesine Kuluçka makinası nem nozülünü kargo ile adresinize gönderiyoruz.

Tam otomatik kuluçka makinalarında kuluçka nem nozülü kullanılmaktadır, kuluçka makinası yapmak isteyenler için oldukca kullanışlı otomatik nem üretimi için tercih edilmelidir, nemin manuel kontrol edilmesi kuluçka randumanını etkilemektedir, nem düşük olunca kuluçka randumanı düşüyor nemin eksik olmasından dolayı kulucka randumanının düştügü gibi nem yüksek olursada kuluçka randumanı düşmektedir.

Kuluçka makinası içerinde 18 günlük gelişim döneminde nemin düşük olması yumurta içerisindeki sıvının yogun ısı sebebi ile kaybolup gitmesine sebep olmaktadır, 18 günlük gelişim döneminde nemin en düşük seviyesi %53 en yüksek seviyesi ise %58 olmalı, düşük nemin zaralarını saymaya devam edelim, nem az olursa yumurta kabugu yumuşayamaz sert kalır sert kaldıgı için civcivler kırmakta güçlük çeker direnci zayıf güçsüz civcivler yumurtayı kıramandan ölür gider, düşük nemin zararları 3 konu makine içerisinde nem istenilen seviyenin altında seyretmişsse yumurta içerisindeki kurulup sebebi ile civcivlerin kanatları yumurta zarına yapışacaktır büyük bir istimalle yumurta zarına kanadı yapışan civciv yumurtayı kırmak için ne kadar mücadele etsede yumurta içerisinde dönemeyeceği için ölüp gidecektir, düşük nemin zararı oldugu gibi yogun neminde zararı vardır.

Kuluçka makinası içerisinde nem yogun olursa yani 18 günlük gelişim süresince %60 ın üzerinde seyrederse yumurta içerisindeki eksilmesi gereken sıvı eksilemiyor sıvı eksilemedigi için yumurta içerisinde canlışasan civcivler sıvıdan dolayı yumurtayı kıramadan boğulup ölüyor.

Diğer kuluçka makinası malzemelerini kuluçmak web sitemiz üzerinden tedarik edebilir kapıda ödemeyi seçebilirsiniz.

524 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

GÜVENLİK UYARILARI : Güvenli alışveriş yapabilmeniz için ilgilendiğiniz ürünü görmeden hiç kimseye kaparo vs. benzeri bir ödeme yapmayınız.
  •  
emlakkuyusu.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından emlakkuyusu.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.